Rejestracja czasu pracy bez czytników rcp

Rejestracja czasu pracy bez czytników rcp za pomocą aplikacji w telefonie

Oferujemy rozwiązanie rejestracji czasu pracy za pomocą telefonu, bez użycia tradycyjnych czytników montowanych na ścianie oraz kart zbliżeniowych.

Rozwiązanie polega na zastosowaniu aplikacji zainstalowanej w telefonie, którą pracownik musi uruchomić po wejściu do biura lub teren firmy oraz uruchomić w chwili zakończenia pracy tj. przed wyjściem z biura lub firmy.

Istotne jest, aby telefon znalazł się w zasięgu lokalizatora obiektów zainstalowanego w punktach, w których chcemy kontrolować obecność pracowników, np.: w korytarzu, w pokojach, stołówce, itp. Lokalizator to niewielkie urządzenie i ze względu na niewielką cenę można je instalować w wielu pomieszczeniach, jednocześnie nie ponosząc wysokich kosztów w porównaniu z zastosowaniem tradycyjnych czytników na kartę.

Rozwiązanie sprawdza się idealnie w biurach, gdzie telefon jest podstawowym narzędziem pracy, a automatyczna rejestracja za pomocą telefonu nie jest problemem. Zarejestrować rozpoczęcie pracy można z dowolnego miejsca, choćby z fotela przy własnym biurku, o ile znajduje się w zasięgu lokalizatora obiektów. Zakończenie pracy zostanie odnotowane w chwili utraty połączenia z lokalizatorem automatycznie. Zatwierdzenie pracy można wykonać w dowolnej chwili, choćby w domu.

Sposób rozliczania czasu pracy pozostaje tradycyjny, z pomocą programu profesjonalnego RcpAccessNet+ do rozliczania czasu pracy zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy i regulaminu w firmie lub darmowego programu RcpAccessLajt+ pomagającego ewidencjonować i rozliczać czas spędzony w firmie.