Rejestracja zdarzeń video

Weryfikacja wizualna osób dostępna w podglądzie zdarzeń w programie RcpAccessNet+

Podgląd video ma na celu zapisanie w formie obrazu cyfrowego osoby rejestrującej się na czytniku rcp. W przypadku dużych firm, bądź pracy np. na nocną zmiane, może zachodzić prawdopodobieństwo, że pracownicy będą zamieniać się kartami identyfikacyjnymi. Jedynym sposobem sprawdzenia czy osoba aktualnie rejestrująca się jest faktycznym właścicielem karty jest weryfikacja na podstawie wykonanego zdjęcia.

Jak działa rejestracja video?

Czytnik rcp jest sprzężony z kamerą. W chwili rejestracji wejścia/wyjścia zapisywane jest zdjecie osoby rejestrującej się. W celu sprawdzenia kto rejestrował wejście lub wyjście wystarczy kliknąć na wybrane zdarzenie w programie rejestracji czasu pracy RcpAccessNet+, w oknie Korekcji zdarzeń. Natychmiast otrzymujemy obraz osoby będącej w kadrze kamery podczas rejestracji. Rozwiązanie umożliwia weryfikację osoby rejestrującej się. Na podglądzie można zobaczyć osobę, która zbliżyła karte do czytnika. Kamera podłączona jest do sieci komputerowej poprzez LAN. Dzięki temu możliwe jest rejestrowanie obrazów poprzez Internet w zdalnych lokalizacjach - w oddziałach firm, w innych miastach.

Czytniki z wbudowaną kamerą

Posiadamy również w ofercie czytniki z wbudowaną kamerą. Rozwiązanie eleganckie i proste w instalacji oraz obsłudze. Aby zapewnić sobie całkowitą pewność, że osoba rejestrująca sie na czytniku jest tym za kogo sie podaje jest zastosowanie czytników biometrycznych. Możliwość rejstracji "za kogoś" nie istnieje. Gdy oczekujemy prostej i uniwersalnej instalacji to multifunkcjonalne urządzenia z wbudowaną kamerą i rejestracją na kartę zbliżeniową lub urządzenia "na odcisk palca" są doskonałym rozwiązaniem zapewnijące 100% pewności, że system nie jest obchodzony przez pracowników.