Kontrolery wejść/wyjśc do zastosowań w systemach kontroli dostępu

Oferowane kontrolery przejść mają szerokie zastosowanie do projektowania i budowy elastycznych i rozbudowanych systemów kontroli przejść, sterowania bramkami obrotowymi, szlabanami. W ofercie znajdują sie urządzenia mogące sterować pojedyńczymi drzwiami, dwoma oraz czterema jednocześnie. Zadaniem kontrolerów jest wysłanie sygnału do sterownka otwierajacego drzwi, włączenie alarmu w przypadku nie domknięcia drzwi, zablokowanie wyjścia/wejścia jeśli wcześniej nie zarejestrowano wejścia/wyjścia - funkcja AntiPassBack, włączenie alarmu w przypadku pożaru. Kontrolery mogą współpracować z dowolnymi terminalmi łącząc sie za pomocą protokołu Wiegand.

Wszystkie modele kontrolerów mają wbudowaną pamięć podtrzymywaną bateryjnie (brak zasilania nie powoduje utraty danych), w której przechowywane są informacje o przejściach pracowników, godzina, dzień, kierunek zdarzenia, inne oraz alarmy. Dane te są odczytywane przez program do kontroli dostepu CompanyAccess, w którym można je analizować.

Kontroler wejść, kontrola dwustronna, P01-NET

Kontroler P01-NET

Kontroler sterujący pojedyńczego przejścia z dwustronną kontrolą.

Kontroler dwóch drzwi, kontrola dwustronna, P02-NET

Kontroler P02-NET

Kontroler sterujący dwóch przejść z dwustronną kontrolą.

Kontroler czterech drzwi, kontrola dwustronna, P04-NET

Kontroler P04-NET

Kontroler sterujący czterech przejść z dwustronną kontrolą.

Kontroler sterujący bramkami obrotowymi GATE-NET

Kontroler GATE-NET

Kontroler sterujący dwustronną kontrolą bramki obrotowej.

Ważne jest aby, zapoznać się z technicznymi oraz praktycznymi uwagami związanymi z wyborem, instalacją i późniejszym użytkowaniem systemu. Prosimy zapoznać się z naszymi poradami związanymi instalacją systemu kontroli dostępu. Liczymy na to, że nasze doświadczenie pomoże Państwu w ocenie produktów i dostawców.

Akcesoria i elementy dodatkowe

Oferujemy dodatkowe elementy systemów kontroli dostępu jak zwory elektromagnetyczne, elektrozaczepy, czytniki wejść, przyciski otwarcia.

Pomoc handlowa

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt, handlowiec dobierze właściwy model w zależności od oczekiwań oraz wymagań technicznych.