Modele rejestratorów czasu pracy polecanych w systemie rcp

Czytnik rejestracji czasu pracy na karty zbliżeniowe SC403

PSC403 RFID

Nowoczesny czytnik czasu pracy na karty z wyświetlaczem, do montażu natynkowego lub podtynkowego. Rejestracja za pomocą karty zbliżeniowej, na PIN lub kombinacja karta + PIN. Podłączany przez LAN, zasilanie 12V. Dodatkowe wejście USB. Rejestracja trybów wejścia, wyjścia, wyjścia służbowego, we/wy specjalne.

Czytnik rejestracji czasu pracy na karty zbliżeniowe i biometryczny F8-T

PF8 BIO+RFID

Rejestrator czasu pracy na odcisk palca, z wyświetlaczem, do montażu natynkowego. Rejestracja za pomocą karty zbliżeniowej, na PIN lub kombinacja karta + PIN, "odcisk palca". Podłączany przez LAN, zasilanie 12V. Dodatkowe wejście USB. Rejestracja trybów wejścia, wyjścia, wyjścia służbowego, we/wy specjalne.

Czytnik rejestracji czasu pracy z kamerą iClock680

iClock P680 BIO+RFID+KAMERA

Bardzo elegancki rejestrator czasu pracy linii papilarnych z wyświetlaczem, do montażu natynkowego. Rejestracja za pomocą karty zbliżeniowej, na PIN lub kombinacja karta + PIN, "odcisk palca". Podłączany przez LAN, zasilanie 12V. Dodatkowe wejście USB. Rejestracja trybów wejścia, wyjścia, wyjścia służbowego, we/wy specjalne. Dodatkowa funkcja rejestracja zdjęć pracownika podczas rejestracji.

Czytnik rejestracji czasu pracy z kamerą iClock880

iClock P880 RFID+KAMERA

Rejestrator czasu pracy RFID z wyświetlaczem, do montażu natynkowego. Rejestracja za pomocą karty zbliżeniowej, na PIN lub kombinacja karta + PIN. Podłączany przez LAN, zasilanie 12V. Dodatkowe wejście USB. Rejestracja trybów wejścia, wyjścia, wyjścia służbowego, we/wy specjalne. Dodatkowa funkcja rejestracja zdjęć pracownika podczas rejestracji.

Czytnik rejestracji czasu pracy, zewnętrzny tf1700

PTF-1700 BIO+RFID IP65

Bardzo funkcjonalny czytnik biometryczny oparty na odczycie linii papilarnych z wyświetlaczem, do montażu natynkowego. Rejestracja za pomocą karty zbliżeniowej, na PIN lub kombinacja karta + PIN, "odcisk palca". Podłączany przez LAN, zasilanie 12V. Czytnik do zastosowań zewnętrznych odporny na warunki klimatyczne IP65.

Czytnik rozpoznający twarz VF380

PVF-380 RFID FACE

Bardzo funkcjonalny czytnik rcp z wyświetlaczem, do montażu natynkowego. Rejestracja za pomocą karty zbliżeniowej, "rozpoznawanie twarzy". Podłączany przez LAN, zasilanie 12V. Rejestracja trybów wejścia, wyjścia, wyjścia służbowego, we/wy specjalne.

Czytnik rejestracji czasu pracy EVOP5.0

EVOP5.0

Niezwykle funkcjonalny i o fantastycznej estetyce czytnik rcp z wyświetlaczem dotykowym LCD 5", do montażu natynkowego. Rejestracja za pomocą karty zbliżeniowej, opcjonalnie biometryczny. Podłączany przez LAN. Rejestracja trybów wejścia, wyjścia, wyjścia służbowego, we/wy specjalne. Możliowść konfiguracji opcjonalnie GPS, GPRS, USB, WLAN, kamery. Obsługuje dowolny typ karty zbliżeniowej. Produkcji Niemieckiej.

Czytnik rejestracji czasu pracy zasilany PoE iClock580

iClock P580 RFID PoE

Niezwykle funkcjonalny i o przyciągającym uwage wyglądzie czytnik rcp z wyświetlaczem, do montażu natynkowego. Rejestracja za pomocą karty zbliżeniowej, opcjonalnie biometryczny. Podłączany przez LAN, zasilanie 12V lub PoE. Rejestracja dowolnych, konfigurowalnych trybów wejścia, wyjścia (x8). Dowolny typ katy zbliżeniowej.

Czytnik rejestracji czasu pracy, przenośny S922

Portable RFID BIO

Rejestrator czasu pracy na odcisk palca z wyświetlaczem do zadań mobilnych. Rejestracja za pomocą karty zbliżeniowej lub biometrycznie. Podłączany przez LAN, zasilanie 12V. Rejestracja trybów wejścia, wyjścia, wyjścia służbowego, innego. Dowolny typ katy zbliżeniowej.

Czytnik rejestracji czasu pracy SRC100

Kontroler przejścia PSRC100

Niezwykle efektownie prezentujący się kontroler przejścia, stosowany zarówno w systemach rejestracji czasu pracy jak i kontroli dostępu.

Czytnik rejestracji czasu pracy PF19

Kontroler przejścia PF19

PF19 to innowacyjny biometryczny czytnik linii papilarnych stosowany do kontroli dostępu do pomieszczeń. Zapewnia niezrównaną wydajność dzięki wbudowanym zaawansowanym funkcjom kontroli dostępu oraz szybkim algorytm dopasowania linii papilarnych do wzorca. Cechuje się wysoką precyzją. PF19 oferuje najszybszy algorytm dopasowywania odcisków palców dostępny na komercyjnych zasadach.

Wirtualny czytnik rejestracji czasu pracy

Wirtualny czytnik RCP

Część aplikacji RcpAccessWeb+ umożliwiająca rejestrację wejść i wyjść z pracy przez przeglądarkę. Nie ma potrzeby instalacji fizycznych urządzeń, zarządzania kartami. Rejestracje można przeprowadzać zarówno za pomocą komputera jak i tableta czy telefonu komórkowego z dostępem do Internetu. Czytnik przeznaczony do rejestracji czasu pracy online.

Wirtualny czytnik czasu pracy w telefonie

Wirtualny czytnik w telefonie

Aplikacja na urządzenia mobilne z systemem Android. Przeznaczona do rejestracji czasu pracy dla pracowników mobilnych, którzy pracują w delegacjach, nie mając możliwości rejestracji na czytnikach tradycyjnych.

Akcesoria i elementy dodatkowe

Oferujemy dodatkowe elementy systemów rejestracji czasu pracy jak zwory elektromagnetyczne, elektrozaczepy, czytniki wejść, przyciski otwarcia.

Pomoc handlowa

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt, handlowiec dobierze właściwy model w zależności od oczekiwań oraz wymagań technicznych.